ZASILACZ MEANWELL ELG-150-12 MONTAŻOWY HERMETYCZNY 12V 120W Z PFC

Zasilacz stabilizowany do taśm LED Meanwell ELG-150-12 - wodoodporny - 10A 132W

Czytaj wiecejShow less
199,00 zł (brutto)
Kod produktu:
ELG-150-12
Marka:
Ulubione0
Porównaj0
Lista życzeń
You may also like
Opis

ZASILACZ LED MEANWELL ELG-150-12 STABILIZOWANY ELEKTRONICZNIE Z PFC. MONTAŻOWY, HERMETYCZNY IP67, 510A, 132W

ZASILACZE LED z oferty sklepu PRO-LED to starannie wyselekcjonowane modele, których z powodzeniem używamy w naszych realizacjach OŚWIETLENIA LED od wielu lat.

Każdy z ZASILACZY LED z naszej oferty posiada szereg filtrów - m.in przeciwprzepięciowy oraz elektroniczny stabilizator napięcia, co stanowi gwarancję ŻYWOTNOŚCI SYSTEMÓW OŚWIETLENIA LED.

ZASILACZE LED możemy podzielić na kilka kategorii - DOGNIAZDKOWE (stosowane przy niewielkich realizacjach, o relatywnie niskim poborze prądu), MONTAŻOWE oraz typowo MEBLOWE (dedykowane dla instalacji OŚWIETLENIA DIODOWEGO gdzie mamy wyjątkowo mało miejsca na montaż ZASILACZA).

ZASILACZE LED stanowią podstawę każdej instalacji OŚWIETLENIOWEJ, od TAŚM LED począwszy, przez ŻARÓWKI LED, na MODUŁACH LED (wykorzystywanych głównie w branży reklamowej) skończywszy.

Nasze ZASILACZE LED występują w komercyjnej ofercie z dedykowanym napięciem 12V stabilizowanym elektronicznie, na zamówienie jednak oferujemy również ZASILACZE o dowolnym (najczęściej 24V) napięciu. Jeśli interesuje Państwa ZASILACZ o innym napięciu - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z INFOLINIĄ - nasi DORADCY z pewnością zaproponują konkretny model.

ZASILACZE MONTAŻOWE to najbardziej uniwersalne zasilanie wszelkich systemów LED - zasilacze Meanwell z serii ELG Posiadają automatyczne zabezpieczenia: nadnapięciowe, przeciążeniowe oraz zwarciowe, dzięki czemu są bardzo trwałe i niezawodne.

Dodatkowo zasilacze Meanwell ELG wyposażone są w AKTYWNY FILTR PFC. Dzięki zastosowaniu korekcji współczynnika mocy zasilacze mają dużo większą skuteczność (powyżej 95%, w porównaniu do ok. 60 - 70% w przypadku tańszych zamienników), nie powodują zakłóceń w sieci energetycznej i wydzielają znacznie mniej ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną żywotność zarówno samego zasilacza, jak też podłączonego do niego systemu oświetlenia LED.

Zasilacze posiadają klasę szczelności IP67, więc można stosować je w warunkach zwiększonej wilgotności.


ZASILACZ LED 12V MEANWELL ELG-150

zasilacz meanwell elg


WYBRANE REALIZACJE Z WYKORZYSTANIEM ZASILACZY LED:

ZASILACZE LED DOGNIAZDKOWE 12V/zasilacz-led-12V-do-tasm-zarowek-modulow-led-pro-led-lodz.jpg

tasmy-led-epistar-premium/oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz-2.jpg

tasmy-led-epistar-premium/oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz-2.jpgCzytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu
ELG-150-12

Opis

Moc
132W
Napięcie Znamionowe
12V
Prąd znamionowy
10A
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii
Zasilacz ERPF-400-24 16.7A 400W 24V Zasilacz ERPF-400-24 16.7A 400W 24V
Limitowana oferta specjalna
502,14 zł (brutto) 557,93 zł

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się