Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Podświetlenie szaf, wnęk

Obecnie oświetlenie LED w suficie z wykorzystaniem profesjonalnych taśm diodowych to coraz częściej wybierane rozwiązanie zapewniające niebanalne efekty w aranżacji wnętrza. Aby ułatwić wybór takiego systemu oświetleniowego przygotowaliśmy gotowe zestawy dla różnych długości taśm LED. Z ich pomocą z łatwością można zadbać o efektowne oświetlenie ledowe sufitu.

Przede wszystkim systemy oświetlenia LED sufitu znajdują zastosowanie w sufitach podwieszanych jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne w domach i lokalach użytkowych różnego przeznaczenia. Można je natomiast wykorzystać także w innych miejscach – na przykład jako podświetlenie podłogi, lub oświetlenie podszafkowe, dodatkowo montując elementy w aluminiowych profilach LED. W praktyce oświetlenie LED do sufitu podwieszanego może być wykorzystywane na wiele sposobów.

Do wyboru dajemy Ci różne warianty: oświetlenie białe (barwa zimna lub ciepła), kolorowe oświetlenie RGB oraz ich połączenie – oświetlenie sufitu RGBW, które łączy oświetlenie kolorowe z użytkowym barwy ciepłej lub zimnej. Z naszą pomocą możesz zadbać o efektowne podświetlanie LED sufitu.
Podświetlenie sufitu taśmą LED

W zależności od wybranej barwy światła w zestawie znajduje się odpowiedni ściemniacz, bądź sterownik, najwyższej jakości zasilacze Meanwell LPV / PRO oraz (o ile to konieczne) wzmacniacze, odpowiednio dobrane przewody i kostki połączeniowe.

Montaż tak przygotowanych zestawów nie powinien przysporzyć żadnych trudności – aby cieszyć się profesjonalnym i niebanalnym sufitem LED wystarczy przykleić taśmy (są przygotowane już z dwustronną taśma montażową 3M), podłączyć je do ściemniacza lub sterownika, te do zasilacza, a zasilacz do źródła prądu. Oferujemy PROste rozwiązania, czego dowodem jest chociażby podświetlenie sufitu taśmą LED.

Z naszą pomocą można zadbać o pełne LED oświetlenie sufitu, dostosowane do aktualnych preferencji użytkownika.

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się