Jak zamawiać

Proste i bezpieczne zakupy

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz cennym informacjom przekazywanym przez naszych Klientów stworzyliśmy nasz sklep w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze - mamy nadzieję, że zakupy w PRO-LED będą dla Ciebie łatwe i intuicyjne.

Najszybszym sposobem zakupu jest wybranie opcji "Szybkie zakupy bez rejestracji", dzięki której nie trzeba tworzyć konta. Mimo to polecamy rejestrację, dzięki której można śledzić status bieżącego zamówienia, historię wcześniejszych zamówień, a także w dowolnym momencie zmieniać swoje dane. Przy każdych kolejnych zakupach wystarczy tylko się zalogować, bez wypełniania jakichkolwiek formularzy.

UWAGA: W niektórych przypadkach maile potwierdzające zamówienia oraz ich status mogą być potraktowane przez serwery pocztowe jako SPAM - jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości po złożeniu zamówienia - prosimy o sprawdzenie folderu wiadomości-śmieci; jeśli i tam nie będzie żadnej korespondencji prosimy o kontakt - ze swojej strony zapewniamy dbałość o system obsługi sklepu, natomiast poza naszym serwerem nie mamy wpływu na przepływ informacji.

WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA:

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w naszym biurze w Pszczynie. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu telefonicznie.

ul. Srebrna 20

43-200 Pszczyna

CENNIK DOSTAW:

przesyłka po przedpłacie:

Paczkomat InPost (czas dostarczenia: 24-72h) - 13,99 zł 

Kurier DPD (czas dostarczenia: 24-48h) - 14,99 zł 

przesyłka płatna przy odbiorze:

Kurier DPD (czas dostarczenia: 24-48h) - 22,99 zł

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500 ZŁ - WYSYŁKA GRATIS

Koszty przesyłek międzynarodowych dotyczą wybranych krajów oraz ich części. Ceny przesyłek międzynarodowych podawane są podczas realizacji zamówienia.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się