Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Kontrolery i sterowniki do taśm LED

PROFESJONALNE KONTROLERY / STEROWNIKI LED RGB RGBW / ŚCIEMNIACZE LED zapewniają odpowiednie sterowanie każdym systemem oświetleniowym zbudowanym z użyciem TAŚM LEDŻARÓWEK DIODOWYCH 12V i MODUŁÓW LED. W zależności od zastosowania proponujemy jedno- i wielostrefowe ściemniacze do taśm białych, sterowniki do taśm RGB i RGBW, sterownik muzyczny oraz niezbędne akcesoria w postaci wzmacniaczy.

Do każdego urządzenia dedykowany jest pilot. PILOTY do sterowników LED występują w wielu wersjach designu, od klasycznych pilotów z przyciskami po piloty z dotykowym panelem.

STEROWNIKI LED można podzielić ze względu na technologię komunikacji pomiędzy sterownikiem a pilotem. Do dyspozycji mamy zatem kontrolery RADIOWE oraz NA PODCZERWIEŃ (IR). Zdecydowanie bardziej funkcjonalne są KONTROLERY RADIOWE, odbiornik możemy śmiało ukryć w zabudowie.

W ofercie sklepu znajdziesz również ŚCIEMNIACZE DO TAŚM LED MONOKOLOROWYCH, dają one możliwość sterowania oświetleniem LED pod kątem zarówno włączania / wyłączania, jak i ustawienia dowolnej jasności świecenia.

Bardziej zaawansowane systemy oświetlenia LED wymagają zastosowania WZMACNIACZY LED które także znajdziesz w naszym sklepie.

W ofercie sklepu ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego modelu, skontaktuj się z nami.

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się