Kliknij po więcej produktów.
No products were found.
Filtruj
Filtruj
Cena
  • 71,00 zł - 139,00 zł

Napięcie zasilania, rodzaj napięcia zasilania

Sterowniki LED

PROFESJONALNE STEROWNIKI LED zapewniają odpowiednie sterowanie każdym systemem zbudowanym z użyciem kolorowych taśm diodowych. W zależności od potrzeb proponujemy sterowniki do taśm RGB i RGBW, sterownik muzyczny oraz niezbędne akcesoria w postaci wzmacniaczy. 

Do każdego sterownika LED przypisany jest odpowiedni pilot, aby wygodnie i efektywnie sterować natężeniem oraz kolorem taśmy. Komunikacja pomiędzy pilotem a sterownikiem może odbywać się poprzez podczerwień (IR - jak w tradycyjnych pilotach do TV) lub za pomocą fal radiowych (RF - w częstotliwości 2,4 Ghz). W zależności od wersji piloty sterowników LED występują w wersji z przyciskami oraz z panelem dotykowym.

Nieco innym rozwiązaniem jest sterownik muzyczny do taśm LED, który pozwala na sterowanie świeceniem taśmy w rytm muzyki z jakiegokolwiek podłączonego urządzenia, jak też wbudowanego mikrofonu. Dzięki temu uzyskujemy efekt migania taśmy w rytm muzyki.

Kontrolery LED dobieramy odpowiednio do rodzaju wybranej przez Ciebie taśmy oraz jej mocy, aby pozwalały na sterowanie każdym systemem oświetlenia LED.

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się