Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Jak zamawiać

Proste i bezpieczne zakupy

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz cennym informacjom przekazywanym przez naszych Klientów stworzyliśmy nasz sklep w taki sposób, aby był jak najprostszy w obsłudze - mamy nadzieję, że zakupy w PRO-LED będą dla Ciebie łatwe i intuicyjne.

Najszybszym sposobem zakupu jest wybranie opcji "Szybkie zakupy bez rejestracji", dzięki której nie trzeba tworzyć konta. Mimo to polecamy rejestrację, dzięki której można śledzić status bieżącego zamówienia, historię wcześniejszych zamówień, a także w dowolnym momencie zmieniać swoje dane. Przy każdych kolejnych zakupach wystarczy tylko się zalogować, bez wypełniania jakichkolwiek formularzy.

UWAGA: W niektórych przypadkach maile potwierdzające zamówienia oraz ich status mogą być potraktowane przez serwery pocztowe jako SPAM - jeśli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości po złożeniu zamówienia - prosimy o sprawdzenie folderu wiadomości-śmieci; jeśli i tam nie będzie żadnej korespondencji prosimy o kontakt - ze swojej strony zapewniamy dbałość o system obsługi sklepu, natomiast poza naszym serwerem nie mamy wpływu na przepływ informacji.

WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA:

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w naszym biurze w Pszczynie. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu telefonicznie.

ul. Srebrna 20

43-200 Pszczyna

CENNIK DOSTAW:

przesyłka po przedpłacie:

Paczkomat InPost (czas dostarczenia: 24-72h) - 13,99 zł 

Kurier DPD (czas dostarczenia: 24-48h) - 14,99 zł 

przesyłka płatna przy odbiorze:

Kurier DPD (czas dostarczenia: 24-48h) - 22,99 zł

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 500 ZŁ - WYSYŁKA GRATIS

Koszty przesyłek międzynarodowych dotyczą wybranych krajów oraz ich części. Ceny przesyłek międzynarodowych podawane są podczas realizacji zamówienia.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się