INTELIGENTNE OŚWIETLENIE Z SERIĄ MILIGHT

MILIGHT to seria produktów, których zadaniem jest zapewnienie jak największego komfortu obsługi posiadanego oświetlenia. MILIGHT Stawia na wygodę, nowoczesność rozwiązań, inteligentne systemy i bezprzewodowe sterowanie oraz wygodne zarządzanie światłem. 

Produkty serii MILIGHT to komfort zarządzania inteligentnym oświetleniem

Seria MILIGHT daje nieograniczone możliwości aranżacji Twojego wnętrza. To nowoczesny system sterowania oświetleniem: w naszym sklepie znajdziesz żarówki LED, taśmy LED oraz oprawy typu DOWNLIGHT LED pozwalające na zmianę koloru oraz natężenia oświetlenia. W wygodny sposób oświetlisz wnętrze każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu, a także posesję z zewnątrz oraz ogród i basen.

Żarówka LED MiLight świeci w aż 16 milionach kolorów! Możesz kontrolować ją pilotem nawet z odległości 30 metrów lub przez swojego smartfona - będziesz w stanie zgasić światło nawet po wyjściu z domu lub przyciemnić pomieszczenie, leżąc w łóżku.

Za pomocą jednego pilota możesz kontrolować światło w aż 4 pomieszczeniach równocześnie, w każdym włączając inny program. Ustawisz ulubiony kolor, temperaturę (światło cieplejsze luz zimne - od 2700 do 6500K) i intensywność świecenia. Wybierzesz program, który w dowolnych odstępstwach czasu zmieni kolor światła lub zdecydujesz się na jeden stały kolor. Wszystko po to, by sterować światłem w wygodny, szybki i nowoczesny sposób.

Żarówka MiLight zapewnia 50 tysięcy godzin świecenia (nawet 20 lat), przy niewielkim zużyciu energii (80% mniej niż przy konwencjonalnym oświetleniu).

Wystarczy zmienić źródło światła na MILIGHT i przypisać do niego odpowiedni pilot

MILIGHT pozwala połączyć produkty i przypisać je na nowo do nowych stref. Połączenie i strefowanie jest naprawdę łatwe. W każdej strefie może znaleźć się dowolna ilość elementów systemu. Sterowanie oświetleniem odbywa się grupami, przy czym każdy produkt może zostać obsłużony maksymalnie z 4 różnych urządzeń nadawczych (przykładowo: Mostek WL-BOX, Panel naścienny, Pilot nr 1 i Pilot nr 2). W celu przypisania pilota do wybranego produktu, wystarczy 3 krotnie wcisnąć klawisz grupy zaraz po podaniu zasilania.

Aby komfortowo zarządzać światłem ze smartfona, konieczny jest Mostek Wi-Fi Milight WL-BOX. 

Przykładowe produkty serii MILIGHT, które pozwolą cieszyć się ledowymi instalacjami

Polecamy zwłaszcza szeroką gamę kontrolerów LED, które pozwalają na płynną regulację jasności, barwy temperaturowej, koloru światła, czasu świecenia, saturacji itp. W ofercie znajdziesz również gotowe, wstępnie sparowane zestawy: kontroler Wifi z pilotem RF do wszelkich taśm ledowych. Zwróćmy uwagę także na Pilot FUT092 MiLight do obsługi wszystkich produktów MiLight

Bogata oferta występuje również w zakresie dotykowych sterowników naściennych LED MILIGHT do taśm led RGB, RGBW, RGB+CCT

Posiadają one m.in. bardzo wygodną funkcjonalność wyłączania samoistnego światła po upływie 60 sekund.

Polecamy także piloty naścienne MILIGHT – jest to instalacja natynkowa, nieinwazyjna, którą cechuje bardzo łatwy montaż za pomocą taśmy dwustronnej lub poprzez odpowiednie wkręty (zasilanie bateryjne typu 3 x AAA). Występuje także panel w wersji dopuszkowej.

MILIGHT dla biznesu

Rozwiązania MILIGHT (MiBoxer) to nie tyko przestrzeń prywatna, domowa, ale także efektywne rozwiązania w zakresie automatyki oświetlenia dla biznesu oraz obiektów komercyjnych, usługowych i użyteczności publicznej. Z Milight zmienisz wizerunek swojej firmy na bardziej nowoczesny i przyjazny.

Dzięki zastosowaniu systemom MILIGHT można sparować szereg różnych rozwiązań w zakresie oświetlenia. Jednym pilotem można obsługiwać np. taśmy led, żarówki, panele, czy lampy ogrodowe. Występują też piloty przykładowo 8 strefowe, lub nawet 99 strefowe.

Sprawdź koniecznie: kontrolery led MiLightdotykowe sterowniki MiLightżarówki MiLightoświetlenie zewnętrzne MiLighttaśmy led

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się