Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Profile aluminiowe do taśm LED

Dzięki umieszczeniu taśm LED w profesjonalnych profilach LED otrzymujemy estetyczne listwy LED, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Pozwalają na osłonięcie taśmy oraz odpowiednie ukierunkowanie strumienia świetlnego.

Kolejnym ważnym zastosowaniem profili jest ochrona zamontowanych wewnątrz taśm przed warunkami otoczenia w postaci pyłu, kurzu oraz wilgoci. Dzięki temu możemy zamontować standardowe taśmy LED w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich, jak kuchnia, czy łazienka.

Wszystkie proponowane przez PRO-LED profile wykonane są z najwyższej próby aluminium, co gwarantuje ich trwałość. W większości profili LED można wybrać odpowiedni wariant przesłony – przezroczysty lub mleczny.

Aby zapewnić profile LED do montażu w różnych miejscach w ofercie posiadamy listwy płaskie, kątowe, wpuszczane we frez, progowe, do półek, a także specjalne profile wodoszczelne.

Aby zapewnić bezpieczeństwo w transporcie w standardowej ofercie posiadamy profile o długości 1m, natomiast występują także profile o długościach 2mb, 2,5mb, 3mb, 4mb, a nawet 6 mb. Skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy wycenę indywidualną.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się