Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Listwy LED

LISTWY LED przede wszystkim wykorzystywane są jako oświetlenie użytkowe – najczęściej w roli oświetlenia blatów kuchennych i przestrzeni w łazienkach. Można je także zastosować jako uzupełnienie głównego oświetlenia led – w elementach mebli, półkach ze szkła i plexi, jako oświetlenie diodowe witryn i gablot, a nawet całych boksów i stoisk wystawienniczych.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wygody gotowe produkty w kilku rozmiarach, ale wykonujemy również listwy na wymiar – zachęcamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dla Państwa kosztorys indywidualny.

Wszystkie LISTWY LED oparte są o najwyższej klasy TAŚMY LED PREMIUM PRO-LED EPISTAR, co przy zastosowaniu odpowiedniej klasy ZASILACZA LED gwarantuje wieloletnie zadowolenie z eksploatacji oświetlenia.

W ofercie sklepu Pro-LED dla Państwa wygody ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE STARANNIE WYSELEKCJONOWANE I SPRAWDZONE PRODUKTY, jeśli jednak szukają Państwo innego modelu ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, POSTARAMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIE.

Zapraszamy do zakupów !

Czytaj wiecejShow less
Filtruj

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się