Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Zasilacz desktop 16,5A 198W 12V 5,5x2,1 C UK

89,00 zł (brutto)
(89,00 zł szt)
Obecnie brak na stanie

Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V. Podłączenie zasilacza do sieci odbywa się dołączonym przewodem zakończonym typową wtyczką pasującą do większości gniazdek. Na przewodzie wyjściowym zasilacza w celu ułatwienia podłączenia zamontowana została kostka montażowa Z uwagi na wysoką wydajność zasilacz został wyposażony w system aktywnego chłodzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Podczas pracy wentylatora może być słyszalny delikatny szum. Bardzo pomocna w codziennej eksploatacji zasilacza jest dioda stanu pracy zasilacza. Przy braku zakłóceń - dioda świeci się ciągłym zielonym światłem. W przypadku zadziałania któregokolwiek z zabezpieczeń ( na

Czytaj wiecejShow less
Kod produktu:
ZD198W12V
Marka:
Porównaj0
Lista życzeń
Opis

Impulsowy zasilacz stabilizowany w obudowie desktop może współpracować z dowolnym urządzeniem wymagającym zasilania napięciem stałym 12V.

Podłączenie zasilacza do sieci odbywa się dołączonym przewodem zakończonym typową wtyczką pasującą do większości gniazdek. Na przewodzie wyjściowym zasilacza w celu ułatwienia podłączenia zamontowana została kostka montażowa

Z uwagi na wysoką wydajność zasilacz został wyposażony w system aktywnego chłodzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Podczas pracy wentylatora może być słyszalny delikatny szum.

Bardzo pomocna w codziennej eksploatacji zasilacza jest dioda stanu pracy zasilacza. Przy braku zakłóceń - dioda świeci się ciągłym zielonym światłem. W przypadku zadziałania któregokolwiek z zabezpieczeń ( nadnapięciowe, nadprądowe, temperaturowe, zwarciowe) dioda świeci się czerwonym światłem informując o wystąpieniu zakłócenia, w tym momencie automatycznie przerwana zostaje praca zasilacza. Po ustąpieniu zakłócenia zasilacz powróci do normalnej pracy po ponownym podłączeniu do napięcia.

Z uwagi na swoją wysoką wydajność zasilacz może być przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających wysokiej mocy. Zasilacz należy do najmniejszych jednostek dostępnych na rynku oferujących tak wysoką moc. Polecamy ten model szczególnie do oświetlenia LED dostępnego w naszej ofercie.

Czytaj wiecejShow less
Szczegóły produktu
ZD198W12V

Opis

Moc
W
Napięcie Znamionowe
12V
Prąd znamionowy
16,5A
Temperatura pracy
°C
Prąd
A
Zakres napięcia wejściowego
100~240 V AC
Zakres częstotliwości napięcia wejściowego
50~60 Hz
Długość przewodu
mm
Waga
1060g g
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
250 x 55 x 80 mm
Zakres mocy wyjściowej
0~198W
Zakres prądu wyjściowego
0~16,5A
Zabezpieczenie nadnapięciowe
TAK
Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe)
TAK
Zabezpieczenie zwarciowe
TAK
Zabezpieczenie temperaturowe
TAK
Typ obudowy
desktop
Przewody wyjściowe (12V)
1000 (mm) plus kostka montażowa
Moc zasilacza
12V 198W 16,5A
Prąd wyjściowy
A

Specyficzne kody

EAN13
5901583240836
Opinie
Brak komentarzy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii
Zasilacz DPV-20-12 1,7A 20W 12V IP54 Zasilacz DPV-20-12 1,7A 20W 12V IP54
-5%
Limitowana oferta specjalna
59,76 zł (brutto) 62,90 zł

• Zasilacz stałonapięciowy • Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC • Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego • Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe • Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza • Testowany pod pełnym obciążeniem • Stopień ochrony IP54   Zasilacze GLP spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. 

179,10 zł (brutto)

Zasilacz napięciowy na szynę DIN Delta z serii Chrome przeznaczony jest do pracy w systemach elektroniki przemysłowej, można go stosować również w automatyce przemysłowej bądź urządzeniach gospodarstwa domowego. Posiada lekką konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać trudne warunki przemysłowe oraz małe gabaryty, przez co idealnie sprawdza się w małych miejscach. Charakteryzuje się zabezpieczeniem nadnapięciowym, nadprądowym oraz termicznym. Wymiary [szer.x wys.x dł.]: 91 x 89.9 x 55.6mm

Zasilacz GLG-60-24 2,5A 60W 24V IP67 Zasilacz GLG-60-24 2,5A 60W 24V IP67
-5%
Limitowana oferta specjalna
138,79 zł (brutto) 146,10 zł

  Zasilacz GLG-60-24 • Zasilacz stałonapięciowy• Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC• Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego• Zabezpieczenia: Zwarciowe / Nadprądowe / Nadnapięciowe• Chłodzenie swobodnym obiegem powietrza• Testowany pod pełnym obciążeniem• Stopień ochrony IP67      Zasilacze GLP spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC). Posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.           

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się