INTELIGENTNE OŚWIETLENIE DOMU

Inteligentne oświetlenie, czyli jakie? Jest to system lamp, które możemy bezprzewodowo kontrolować z poziomu aplikacji na urządzeniu mobilnym. Pozwala wyposażyć dom w technologie, które uczynią go miejscem lepszym i łatwiejszym do życia.

Oświetlenie LED stanowi integralny element każdego inteligentnego domu, choćby ze względu mniejsze zużycie energii elektrycznej. Jeśli chcemy jednak, aby nasz dom był prawdziwie inteligentny, warto rozejrzeć się wśród systemów, które umożliwiają zdalne sterowanie oświetleniem.

Zalety inteligentnego oświetlenia:

  1. Zdalne sterowanie – koniec chodzenia po domu czy ogrodzie i przyciskania kolejnych włączników! Wszystkim sterujesz dotknięciem palca na swoim smartfonie lub głosem - za pomocą Google Home lub Alexy. Istnieje też możliwość kontroli oświetlenia za pomocą bezprzewodowego kontrolera, który możesz przymocować na ścianie lub po prostu mieć go na stoliku pod ręką.

  2. Przyciemnianie i rozjaśnianie bezprzewodowo – możesz dostosować natężenie światła do pory dnia lub swojego nastroju.

  3. Zmiana barwy lub temperatury światła.

  4. Czujniki ruchu – jest to ogromna wygoda – światło zapala się wtedy, gdy wejdziemy do pomieszczenia, a gaśnie, gdy je opuścimy. Jest to też oszczędność kosztów. Nie płacimy za oświetlenie pomieszczeń, w których nikogo nie ma.

  5. Element systemu bezpieczeństwa – po połączeniu z urządzeniami alarmowymi możemy sprawić, by po uruchomieniu alarmu zaczęły migać światła w całym domu. Lampy możemy też tak zaprogramować, żeby - dla zmylenia potencjalnego włamywacza - włączały się podczas naszej nieobecności w domu, symulując, że ktoś nadal w nim przebywa. To wygodne rozwiązanie podczas nocnego wyjścia lub urlopu.

  6. Oszczędność energii – inteligentne oświetlenie zużywa znacznie mniej energii niż klasyczne żarówki. Dzięki temu inwestycja w zakup takiego sprzętu zwraca się bardzo szybko.

  7. Element dekoracyjny – za pomocą światła możesz zmieniać swój dom i ogród w wyjątkowy sposób! 

Wśród produktów dostępnych w sklepie PROLED znajdziesz:

serię MiLight sterowaną kontrolerem naściennym / pilotem lub telefonem (nawet gdy jesteś poza domem!). Sprawdź koniecznie: kontrolery led MiLightdotykowe sterowniki MiLightżarówki MiLightoświetlenie zewnętrzne MiLighttaśmy led.

żarówki marki V-TAC, kompatybilne z system Amazon Alexa i Google Home:

Poza oświetleniem oferujemy także szklane włączniki dotykowe, obsługujące do 150 urządzeń z jednego smartfona. 

Wybierz dom w wersji SMART!

Masz jakieś pytania? Poradź się naszych ekspertów! Czekamy ma Ciebie pod telefonem i mailowo.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się