Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem
Wielostrefowy kontroler SR1009FA do taśm LED RGB+W radiowy RF 240W - do 8 stref - PRO-LED Łódź

Wielostrefowy kontroler SR1009FA do taśm LED RGB+W radiowy RF 240W - do 8 stref

Kontroler SR1009FA do taśm LED mono, RGB i RGBW - RF - radiowy - maksymalna moc 240W - obsługa do 8 stref

Więcej szczegółów

Cena:

232,47 zł

brutto
189,00 zł netto

Kontroler SR1009FA do taśm LED radiowy wielostrefowy

Maksymalna moc: 240W, maksymalne natężenie: 4 x 5A, sterownie radiowe, obsługa do 8 stref

Kontroler SR1009FA jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem - współpracuje z szeregiem pilotów umożliwiając obsługę taśm mono, CCT, RGB oraz RGBW. Maksymalny pobór mocy wszystkich podłączonych odcinków taśmy nie powinien przekraczać 240 W.

Sterownik radiowy RF (RC) komunikuje się z pilotem na określonej częstotliwości, bez wykorzystania fal świetlnych - dzięki czemu ściemniacz może być całkowicie ukryty. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej wygodne, niż sterowanie za pomocą podczerwieni, gdzie nadajnik i odbiornik muszą się "widzieć". 

Zasięg - 30 m

Kontroler jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

Kontroler wielostrefowy pozwala na obsługę do 8 różnych stref (np. pomieszczeń) za pomocą jednego pilota, ewentualnie do zestawu można zaprogramować obsługę do 8 pilotów. Dzięki temu każda strefa może świecić z inną intensywnością, barwą, czy programem.

Kontroler SR1009FA obsługuje do 25 metrów taśmy.

W przypadku zapotrzebowania na sterowanie większym systemem oświetlenia diodowego należy do zestawu dołączyć stosowną ilość WZMACNIACZY LED.

Do prawidłowego działania kontrolera konieczny jest przynajmniej jeden odpowiedni pilot, jest to element dodatkowy w systemach wielostrefowych.

KONTROLER 1009FA DO TAŚM LED 240W DO 8 STREF

WIELOSTREFOWY KONTROLER SR1009FA DO TAŚM LED RGB+W RADIOWY RF 240W

Przykładowe wykorzystanie sterowaniem oświetlenia PRO-LED w realizacjach :

PRO-LED ściemniacz do taśm LED mono - realizacje

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz


Do STEROWNIKÓW LED oferujemy oczywiście wszelkie niezbędne komponenty, takie jak ZASILACZE LED, TAŚMY LED, WZMACNIACZE LEDczy inne AKCESORIA (okablowanie, złączki, etc) niezbędne do instalacji profesjonalnego oświetlenia LED.

oswietlenie-zarowki-tasmy-zasilacze-pro-
 

MASZ POMYSŁ NA WŁASNE OŚWIETLENIE LED ?

Nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji - chętnie doradzimy w zakresie doboru odpowiednich elementów oświetlenia takich jak TAŚMY LED, ZASILACZE, ŻARÓWKI etc...

OŚWIETLENIE LED NA WYMIAR ? ŻADEN PROBLEM !

Sklep PRO-LED ŁÓDŹ to nie zwyczajny sklep z OŚWIETLENIEM LED jakich wiele. Naszą markę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu z oświetleniem. Dlatego też jeśli potrzebujesz OŚWIETLENIA DIODOWEGO pod konkretny projekt - nie ma problemu - NASZ DZIAŁ TECHNICZNY WYKONUJE OŚWIETLENIE POD KONKRETNY WYMIAR !

A MOŻE PO PROSTU MASZ PYTANIA ?


Nie wahaj się - po prostu skontaktuj się z naszym DORADCĄ:


+48 665 63 11 63


+48 665 04 04 04


biuro@pro-led.com.pl

Napięcie12V DC
Szerokość46 mm
Wysokość19 mm
Długość179 mm
Klasa szczelnościIP20
Maksymalna moc wyjściowa240 W
Napięcie wejściowe12 V DC
SterowanieRF - radiowe