Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Pliki cookie służą głównie do identyfikacji Twoich danych w naszym sklepie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości). Więcej informacji w sekcji Polityka prywatności. Rozumiem

Wielostrefowy sterownik do taśm LED RGB+W radiowy RF 240W do 8 stref z pilotem dotykowym

Kontroler SR1009FA do taśm LED mono RGB i RGBW - RF - radiowy - maksymalna moc 240W - obsługa do 8 stref, pilot dotykowy SR2818

Więcej szczegółów

Cena:

517,83 zł

brutto
421,00 zł netto

Kontroler SR1009FA do taśm LED radiowy wielostrefowy z pilotem dotykowym SR2818

Kontroler SR1009FA jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem - współpracuje z szeregiem pilotów umożliwiając obsługę taśm mono, RGB oraz RGBW. Maksymalny pobór mocy wszystkich podłączonych odcinków taśmy nie powinien przekraczać 240 W.

Sterownik radiowy RF (RC) komunikuje się z pilotem na określonej częstotliwości, bez wykorzystania fal świetlnych - dzięki czemu ściemniacz może być całkowicie ukryty. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej wygodne, niż sterowanie za pomocą podczerwieni, gdzie nadajnik i odbiornik muszą się "widzieć".

Zasięg - 30 m

Kontroler jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie jasności systemu oświetlenia LED.

Kontroler wielostrefowy pozwala na obsługę do 8 różnych stref (np. pomieszczeń) za pomocą jednego pilota, ewentualnie do zestawu można zaprogramować obsługę do 8 pilotów. Dzięki temu każda strefa może świecić z inną intensywnością, barwą, czy programem.

Kontroler SR1009FA obsługuje do 25 metrów taśmy.

Pilot SR2818 jest posiada własny akumulator, który można naładować z portu USB za pomocą dołączonego przewodu. Jest to pilot w pełni dotykowy. Obsługuje on następujące funkcje:

  • włączanie i wyłączanie,
  • wybór dowolnego koloru,
  • wybór jednego z kolorów podstawowych (czerwony / zielony / niebieski),
  • uruchamianie / zatrzymywanie trybu dynamicznego,
  • zwiększanie / zmniejszanie prędkości w trybie dynamicznym,
  • zwiększanie / zmniejszanie jasności,
  • zapisywanie aktualnego programu w pamięci,
  • powrót do poprzednich ustawień,
  • wybór strefy (do 8 różnych stref oświetleniowych).

Sterownik jest wyposażony w nowoczesny procesor sterujący. Po odłączeniu od zasilania i ponownym włączeniu taśmy LED będzie ona świecić tak, jak została ustawiona przed wyłączeniem - każdy sterownik posiada pamięć ostatniej funkcji. Dzięki temu zostaje zapamiętane ostatnie ustawienie systemu oświetlenia LED.

Aby obsługiwać więcej, niż jedną strefę oświetleniową należy dokupić odpowiednią ilość sterowników SR1009FA.

W przypadku zapotrzebowania na sterowanie większym systemem oświetlenia diodowego należy do zestawu dołączyć stosowną ilość WZMACNIACZY LED.

KONTROLER 1009FA DO TAŚM LED 240W DO 8 STREF Z PILOTEM

WIELOSTREFOWY KONTROLER SR1009FA DO TAŚM LED RGB+W RADIOWY RF 240W

Przykładowe wykorzystanie sterowaniem oświetlenia PRO-LED w realizacjach :

PRO-LED ściemniacz do taśm LED mono - realizacje

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki-przedpokoju-holu-pro-led-lodz

oswietlenie-tasma-led-sufitu-sciany-lazienki przedpokoju-holu-pro-led-lodz


Do STEROWNIKÓW LED oferujemy oczywiście wszelkie niezbędne komponenty, takie jak ZASILACZE LED, TAŚMY LED, WZMACNIACZE LED, czy inne AKCESORIA (okablowanie, złączki, etc) niezbędne do instalacji profesjonalnego oświetlenia LED.


Napięcie12V DC
Szerokość46 mm
Wysokość19 mm
Długość179 mm
Klasa szczelnościIP20
Maksymalna moc wyjściowa240 W
Napięcie wejściowe12 V DC
SterowanieRF - radiowe